Life Style

Jakie korzyści oferuje dostawca najlepszych polskich filmów online PolBox.TV?

Polbox.TV

Jeśli poszukujesz miejsca, pakietu lub oferty, gdzie będziesz miał dostęp do najlepszych polskich filmów online – już możesz zaprzestać swoich poszukiwań. Zapomnij o ściąganiu, szukaniu stron z torrentami, nadmiernym używaniu Internetu, gdyż na wyciągnięcie ręki masz PolBox.TV. Oferta telewizji internetowej PolBox.TV to nie tylko najbardziej popularne kanały (przykładowo, TVP, Polsat, TVN24) i stacje radiowe po polsku, to najlepiej wyselekcjonowane filmy (przykładowo, “Pianista” (2002), “W ciemności” (2011), “Pan Tadeusz”) i seriale dostępne w każdym pakiecie. Koniec męczących poszukiwań – ponieważ od dziś Wideoteka PolBox.TV na zawsze może zagościć w Twoim domu.

Czemu PolBox.TV jest odpowiedni dla wszystkich użytkowników?

PolBox.TV jest odpowiedni dla wszystkich użytkowników

Telewizja internetowa PolBox.TV jest to idealnie skrojona oferta dla każdego Polaka, który mieszkając na obczyźnie, nie ma dostępu do polskiej telewizji. A przecież to takie proste i na każdą kieszeń. Wystarczy ulubione urządzenie, dostęp do internetu i pakiet, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla domowego budżetu. Żadnych ukrytych kosztów, żadnego dodatkowego sprzętu i akcesoriów, żadnego dzwonienia do specjalistów. Wystarczy kilka klinięć i już gotowe! Polska tv online już na zawsze zagości w Twoim domu, tylko dzięki PolBox.TV.

Jaką ofertę proponuje telewizja internetowa PolBox.TV?

Jaką ofertę proponuje telewizja internetowa PolBox.TV?

PolBox.TV to oferta pełna niespodzianek, która pozwoli Ci na wybór najpopularniejszych kanałów, radia i najlepszych polskich filmów online. Masz aż 3 pakiety do wyboru: Basic, Family i Premium. Telewizja internetowa PolBox.TV jest dostępna na Smart, Apple, Android TV, Chromecast, Kodi czy Roku. Generalnie jakikolwiek telewizor posiadasz lub urządzenia przenośnie w pełni możesz skorzystać z oferty PolBox.TV bez żadnych ograniczeń.

Każdy z pakietów ma dodatkowe funkcje. Możesz skorzystać z opóźnienia emisji, trybu EKO lub wybierać kanały w najwyższej jakości HD. Jeśli w domu są małe dzieci i chcesz mieć kontrolę nad tym co oglądają – możesz zastosować specjalnie przygotowaną kontrolę rodzicielską.

Dodatkowo dostępna Wideoteka – z wyborem najlepszych polskich filmów online. PolBox.TV wyselekcjonował specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny filmy i seriale, które są dostępne w języku polskim. Wideoteka jest łatwa w obsłudze – możesz skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki, wpisując gatunek, rok lub kraj filmu, którym jesteś zainteresowany. Filmy i seriale są w najwyższej jakości HD i dźwięku – więc koniec z poszukiwaniem w sieci, gdyż wszystko masz w jednym miejscu.

Christopher Stern

Christopher Stern is a Washington-based reporter. Chris spent many years covering tech policy as a business reporter for renowned publications. He has extensive experience covering Congress, the Federal Communications Commission, and the Federal Trade Commissions. He is a graduate of Middlebury College. Email:[email protected]

Related Articles

Back to top button