News

Nafter Token Poocoin Nafter Token hakkında bazı gerçekler!

Dijital para birimi yerel alanında sunulan en son belirteçleri izlemenizi söylemek güvenli midir? Nafter Token, Crypto dünyasının adanmışlarının çıkarını yakalayan bir genişlemedir.

Contract: 0x05f2df7b3d612a23fe12162a6c996447dce728a5

Dijital para birimi yeni şık bir ifadedir, bireyler sürekli olarak, Hollanda, Birleşik Krallık, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri gibi uluslardaki bireyleri sunan yeni belirteçlere bakıyorlar.

Bu belirteçlere derinden zıpladığımız ve takipçilerimizle inceliklerini sunarken göz kulak olun.

Nafter nedir?

Kripto hakkında soru soran herkes şüphesiz Nafter adına ilgi duyacak. Ancak, Nafter Token hakkında veri numaralandırmadan önce, başlangıcını keşfetmeliyiz.

Köpek adı başlangıçta görüntüde dijital para biriminin afişine dönüştürüldü. PET ebeveyni kurtuluş köpek görüntüsünü paylaştıktan sonra, dişi Shiba Inu bir web yıldızına dönüştü. Kaninin yüzü, ünlü dogecoin’e dönüştü.

Öncesi, köpek maddeni dijital para aleminde büyük dalgalar yaptı. Halen, ad, bir baskı ayarlamak için burada.

SADECE bir gün önce gönderilen dijital para birimini düşünmenize izin verdiğimiz için mevcut yazıyı inceleyin.

Nafter Token nedir?

Otorite sahasına göre, sonsuza dek köpek temalı belirteci, şifreleme parasının hızla gelişen yerel bölgelerinde gönderildiği zamandır. Her bir spekülasyonla ilgili insanları terkedilen insanlara, ıssız köpekler için çalışanlara ilişkin olan insanları sevenler için ideal bir jeton olmayı ifade eder.

Siteye başkanlık eden Tokenomics altında, tasarımcılar belirteçlerin% 5 likidite ve sahiplere benzer bir oran olduğunu paylaşır.

Bu belirteç hakkında daha fazla bilgi için, bu bağlantıya buraya bakın. Öyleyse, bu sembolle ilgili diğer büyüleyici gerçeklikler hakkında köpek tatlımları için ideal olarak gördüğümüz gibi bakmaya devam edin.

Nafter Token hakkında bazı gerçekler:

• Token, 2021 Mayıs’ta gönderildi.

• Yetki alanına göre, tasarımcılar köpek nedenlerine hediyeler yapacaklardır.

• Bu belirteçten istekli olan insanlar, Twitter, Discord, Reddit, Medium ve Telegram gibi farklı ağ geçitlerinde her zaman yerel alan geliştirmeye katılabilir.

• Kullanıcılar BSCSCAN’daki bu belirteçlere bakabilirler.

• Belirteç satın almaya istekli olanlar, pancakeswap için bir beeline yapabilir.

• Sembolik Twitter sayfasına göre, yerel bölge, 16 milyon dolarlık bir pazar kapağında ve 8k tutuculardır.

Sonuç

Yukarıdaki yazı, neler olduğunu anlaması gereken kişiler için idealdir. Araştırmadan sonra, logo üzerinde büyüleyici bir köpek animasyonu içeren sembolizm hakkında birçok bilgi keşfettik.

Token adı, Dogecoin’in logo için resmini kullandıktan sonra şöhrete yükselen kadın kurtarma köpeklerine bağlıdır.

Kaynakları bu yeni dijital para birimine koymayı öngördüğünüzü doğru mu? Ardından, cevabınızı Remark Segment’te teklif edin ve mevcut öğretici yazıdaki değerlendirmenizi bize bildirin.

Christopher Stern

Christopher Stern is a Washington-based reporter. Chris spent many years covering tech policy as a business reporter for renowned publications. He has extensive experience covering Congress, the Federal Communications Commission, and the Federal Trade Commissions. He is a graduate of Middlebury College. Email:[email protected]

Related Articles

Back to top button